środa, 8 sierpnia 2012

Honorata Skarbek pokazała pupę.

Jak mi wiadomo Honorata Skarbek to jeden z talentów polskiej sceny muzycznej. Zaistniała dzięki internetowi. Prowadząc własnego bloga zdobyła rzesze fanów. Niedawno nagrała płytę i na początku tego roku została wyróżniona przez VIVA nagrodą na Music VIVA Awards 2012. osobiście nic do niej nie mam, bo to sympatyczna miła dziewczyna. Jej muzyka oddziaływuje pozytywnie.

Dzisiaj na Facebooku czytam natomiast informację, że Honorata używająca też pseudonimu "Honey" pokazała pupę!. Oczywiście nie dosłownie, ale jej kreacja była dosyć śmiała. Polacy nie są jeszcze przyzwyczajeni do tak ekskluzywnego wizażu.

Myślę, że nie wszystkim się to spodoba?. Trochę się dziwię dziewczynie, bo zrozumiałbym, gdyby doszło do tej sytuacji na przykład w Wielkiej Brytanii albo USA, gdzie Honey jest jeszcze nie znana. Tutaj w kraju jest na tyle popularna, że nie musi nikogo szokować a Doda jest przecież tylko jedna i niech tak pozostanie. Chyba nikomu nie jest potrzebna kolejna artystka, która będzie małpować styl Doroty Rabczewskiej?.

Tak poza tym z męskiego punktu widzenia przyznać muszę, że Honorata wygląda dosyć ponętnie, ale i tak by się ze mną nie umówiła, więc...
Zapraszam na więcej zdjęć Honey i artykuł na ten temat w witrynie Kozaczek.pl
www.kozaczek.pl/