czwartek, 13 września 2012

Ewa Farna błyszczy na scenie.

Bitwa na Głosy.
Ewa Farna znana polsko-czeska piosenkarka bryluje na estradzie i w sercach swych fanów.
Wbrew tytułowi program "Bitwa na Głosy" dopiero będzie miał swą emisję, ale już teraz mogę napisać bez obaw, że Ewa będzie w nim lśnić i czarować.
Wciąż nie mogę się nadziwić, że Ewa Farna artystka polsko-czeska tak bardzo w ostatnim czasie wypiękniała. Wygląda po prostu cudownie. W tym roku skończyła 19 lat i zdała maturę. Dla ciekawości dodam, że dostała same jedynki!.

Oczywiście pisała maturę w Czechach a tam wszystko jest odwrotnie niż u nas. Dla Ewy te oceny są celujące. W każdym kraju jest własna skala ocen. U nas 6 to celująca ocena w Czechach najgorsza i na odwrót. W USA z kolei najlepsza to A. Taka tam ciekawostka. Ten rok był dla Ewy jednocześnie pełen sukcesów, ale też bolesnych lekcji. Od jesieni będzie studiować w Warszawie oraz poprowadzi swoją drużynę w “Bitwie na Głosy” emitowanym w TVP2. Jestem wielce ciekaw jak jej pójdzie w obu przypadkach. Ze swej strony życzę jej powodzenia. Ta śliczna dziewczyna działa na moje zmysły. Myślę, że nie tylko moje?. Lubię jej muzykę i styl, który prezentuje. Zauważyłem, że modne stało się ostatnio noszenie skórzanych spódnic. Widziałem takie zarówno u Cher Lloyd jak też u Ewy. Obie wyglądały cudownie.
Wiem, że Ewa nie ma figury modelki i część krytyków jej to wypomina, ale moim zdaniem wygląda rewelacyjnie. Ja osobiście mam już dość wychudzonych dziewczyn wyglądających jak wieszaki na bieliznę. Kobieta musi mieć trochę ciałka i taka właśnie jest Ewa – bardzo kobieca. Mimo wszystko muszę przyznać, że jest też lekko zwariowana, co widać na zdjęciach. Dziewczyna potrafi się cieszyć i to jest miłe zwłaszcza teraz, gdy pełno jest dookoła ponurych ludzi.

Fajnousti nad fajnoustami.
Ewa Farna to moim zdaniem jedna z najbardziej obiecujących gwiazd polskiego show biznesu.
Młoda, wybitnie utalentowana Polka pochodząca z czeskiego Śląska jest wielką gwiazdą zarówno w Polsce ja też w Czechach. Uwielbiam jej czeski profil na facebooku. Bardzo często używa na nim śmiesznego zwrotu: "fajnousti". Nie wiem jak inni, ale ja to słowo wręcz pokochałem.
Przyznać trzeba, że Ewa jest jeszcze bardzo młodą artystką i droga do kariery jest jeszcze długa i otwarta. Jak każda młoda osoba tak i ona popełnia błędy. Niestety przydarzył jej się tuż po maturze przykry wypadek samochodowy. Okazało się, że prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Jak widać na zdjęciu Ewa to jeszcze dzieciak, ale po wypadku usłyszałem z jej ust wiele mądrych spostrzeżeń. Myślę, że Ewuś jest na tyle mądra by nie popełnić więcej tego błędu. Życzę jej ze swej strony wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że będzie osiągać same sukcesy. Być może za rok będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji i to ona jako pierwsza wygra dla Polski ten konkurs?. Chyba wszyscy byśmy sobie tego właśnie życzyli i oczekiwali.
Ewa na konferencji prasowej