czwartek, 11 października 2012

Agnieszka Szulim się rozwodzi.


Piękna prezenterka programu drugiego polskiej telewizji postanowiła ogłosić, że się rozwodzi ze swym mężem Adamem Badziakiem. Jak oznajmiła powiększenie biustu nie spowodowało, że jej małżonek będzie się nią ciągle interesował. Za to bezczelnie poprosił ją o numer telefonu do niejakiej Wodzianki znanej z rozbierania się w programie Kuby Wojewódzkiego. To ponoć przelało szalę goryczy i piękna Agnieszka spakowała walizki, po czym opuściła ich wspólne mieszkanie.

Wkrótce, gdy tylko uzyska rozwód będzie atrakcyjną 34-letnią rozwódką do wzięcia, którą na pewno wielu panów się zainteresuje. Jako, że jest dziewczyną lekko szaloną, bo jak wspominała zaciągała się marihuaną będzie mogła się teraz rozkoszować pełnią życia jak to się mówi „pełną piersią”. To brzmi jak żart, ale jak traktować kobietę, która dla swego faceta jeździ na ścigaczu, powiększa sobie piersi a do tego zaciąga się ziołami?.

Bez wątpienia jest to nasza największa skandalistka ze świata telewizji publicznej. Porównałbym ją do Rosjanki Kseni Sobczak. Ona także znana jest ze skandali na tle obyczajowym jednak dużo większego formatu niż nasza Agnieszka. Celebrytki nie dość, że są znane to jeszcze strasznie się przy tym wydurniają. Najwidoczniej nie mają nic innego do roboty?.

Mam nadzieję, że teraz, gdy już się wyszaleje może stanie się lepszą kobietą. Przecież nie można budować swego wizerunku na skandalach. 

Agnieszka Szulim.


Ksenia Sobczak.