czwartek, 31 stycznia 2013

Gala Miss Polonia 2012.


2 lutego czeka nas gala finałowa konkursu Miss Polonia 2012 – to nie pomyłka. Poprowadzą ją dwie znane postacie polskiej telewizji Maciej Kurzajewski i Edyta Herbuś. TVP 2, która będzie transmitować wybory podjęła decyzję, że lepiej prowadzić ja w parze.

Maciej i Edyta pierwszy raz razem będą prowadzić taką imprezę i można się spodziewać po nich wszystkiego. W finale zaprezentuje się 20 dziewcząt, które rywalizację o koronę najlepszej zakończą po werdykcie jury złożonym z Bogny Sworowskiej, Macieja Zienia, Witolda Szmańdy, Izy Grzybowskiej, Małgorzaty Herde, Macieja Wróblewskiego, Tomasza Kocewiaka, Jacka Rozenka, Kamili Szczawińskiej i Zbigniewa Bartmana.

Większość z tych osób jest mi jednak nieznana. Najbardziej znany jest chyba siatkarz reprezentacji Polski?. Zwycięży ta dziewczyna, która w głosowaniu otrzyma największą ilość SMS-ów.
Podczas gali ma zaśpiewać Edyta Górniak i miejmy nadzieję, że nie zawali sprawy tak jak w Seulu?.

Miejmy nadzieję, że nie zasnę w czasie trwania programu a tak już bywało w przeszłości. Rzadko, kiedy organizatorom udaje się zrobić takie show, aby wytrwać do końca.
Maciej Kurzajewski z Tatianą Okupnik
Edyta Herbuś