czwartek, 28 marca 2013

Kirsten Dunst pocałowała Brada Pitta.

Znana amerykańska aktorka ujawniła niedawno, że mając 10 lat,gdy grała w filmie “Wywiad z wampirem” pocałowała Brada Pitta. Okazuje się, że ów pocałunek był dla niej obrzydliwym przeżyciem. Była wtedy małą dziewczynką a on dojrzałym mężczyzną, w którym w owym czasie kochały się miliony kobiet na całym świecie.

Kirsten od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood. Jej słowa mogą zatem szokować wielbicieli kina. W filmie “Wywiad z wampirem” obok Brada Pitta grał jeszcze Tom Cruise a Brad miał wtedy długie, blond włosy i zdaniem kobiet wyglądał bardzo seksownie.

Dziewczyna całując Brada czuła się tak jakby całowała swojego starszego brata. Nie była mentalnie przygotowana na to, aby wykrzesać z siebie swoją kobiecość i dać buziaka starszemu od siebie mężczyźnie.

Kirsten Dunst Brad Pitt

Oglądałem ten film, ale nie przypominam sobie w nim panny Dunst. Aktorkę kojarzę raczej z filmów o Spidermanie. Myślę, że większość ludzi myśli podobnie do mnie. Sceny z pocałunkiem nie pamiętam a film moim zdaniem był kiepski. Jak wspomniałem widzieć widziałem, ale jakoś nie wspominam go miło jak Kirsten pocałunek.

Nawiasem mówiąc film był wielkim hitem kinowym lat 90.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gfmPM5CxBq0