sobota, 23 marca 2013

Style nowoczesnej kobiety.

Każda kobieta duża i mała marzy o własnym idealnym stylu dopasowanym do jej uwarunkowań fizycznych, ale nie każda wie, gdzie szukać inspiracji?. To dylemat pań niemal w każdym wieku bez względu na kraj i obyczaj ani czasy, w których się żyje. Jedni się z tego śmieją inni na tym zarabiają. Faktem jest jednak, że to nie szata zdobi człowieka, ale kto by tam bez szaty wyszedł z domu?.

Moim zdaniem podglądanie innych to jedna z tych metod, które sprawdzają się najlepiej. Zawsze można zobaczyć, co jest teraz modne i najważniejsze dla kobiety to nie powtórzyć stylu sąsiadki, bo będzie obciach. Niestety, ale kobiety tak już mają, że gdy jedna coś ma to druga też musi, ale lepsze. Na facebooku często widuję zdjęcia sławnych celebrytek na których są dwie panie w takich samych sukniach i podpis z prośbą, aby wskazać tę, która lepiej, w tym wygląda?.

Oczywiście zawsze jest fakt, że wybór pada na tę, która to zdjęcie wskazała na swoim fan page. Tak się bawią wielcy tego świata. Czasami mnie to nawet śmieszy zwłaszcza w sytuacji, gdy mam do czynienia z dwiema równie pięknymi paniami. Wtedy wybrać tę jedną najpiękniejszą jest bardzo trudno.

No, ale jak widać celebrytki też potrafią się dobrze bawić i nawet fajnie to wygląda. Tylko czy zwykłe dziewczyny mogą czerpać od nich inspiracje to już inna sprawa.

Kobieta

Natalia

Kamila