czwartek, 4 kwietnia 2013

Czy Lindsay Lohan może być w ciąży?.

No właśnie czy Lindsay Lohan znana ze skandalów obyczajowych gwiazda amerykańskiego kina i muzyki może być teraz w ciąży?.

Jeden z zachodnich portali plotkarskich zasugerował taką informację, z której wynika, że Lindsay, która przebywa obecnie w ośrodku zamkniętym dla uzależnionych jest w ciąży.

Ponoć dziewczyna napisała tak na swoim Twitterze?. Jeśli tak to mamy obecnie do czynienia z prawdziwą epidemią ciąż. Czyżby nastała moda na zachodzenie w ciążę?.

Trudno spekulować na ten temat, ale faktem jest, że dziewczyna nieźle namieszała i teraz walczy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków a dobra mama powinna zadbać o siebie i sprawić by jej dziecku wiodło się najlepiej.

Matki nadużywające alkoholu czy narkotyków mają duże szanse na urodzenie dziecka z wadami rozwojowymi. Dla niej byłoby to wielkie nieszczęście.

To smutne, gdy taka dziewczyna tak bardzo się stacza. Śliczna i utalentowana nie poradziła sobie z własną popularnością.

Dziewczyna jeśli rzeczywiście jest w ciąży to jest to dopiero pierwszy miesiąc a dla 26-letniej gwiazdy byłaby to pierwsza przygoda z dzieckiem.

Lindsay Lohan mệt mỏi đến hầu tòa