poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Książę Harry leci na starsze?.

Wokół dzieci księżnej Diany narasta coraz więcej mitów. Gdy starszy się ustatkował i ożenił, młodszy Harry wciąż zadziwia media swoimi wybrykami. Wielu się zastanawia z kim facet się z wiąże a patrząc na jego partnerki ma się nieodparte wrażenie, że będzie to ktoś wyjątkowy.

Bo jak inaczej patrzeć na sytuację, gdy człowiek się dowiaduje, że jedną z jego przelotnych miłości była niejaka Natalie Pinkham znana jedynie na wyspach brytyjskich prezenterka telewizyjna.

TV presenter Natalie Pinkham

Starsza od niego o kilka lat kobieta podbiła mu serce choć nie wygląda znowu zbyt szczególnie jak na mój gust. Może trochę przypomina żonę starszego z braci, ale tak to nie ma na, co patrzeć.

Pokręcone są losy ludzi. Celebryci żyją życiem, które nam samym może wydawać się dziwne. Ekscesy z jakich znany jest Harry świadczą tylko o tym, że wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami. Nie ważne czy przed telewizorem czy przed kamerą.

Chcemy, aby świat na ekranie był inny i lepszy od naszego, ale tworzą go ludzie, którzy mają takie samo życie jak my i chyba nikt z nas tego nie zmieni, bo po co?.

Wydaje mi się, że przyczyną tego stanu rzeczy jest to, że życie zwykłych ludzi wydaje im się nudne i koniecznie potrzebują jakiejś rozrywki nawet jeśli będzie ona najgłupsza pod słońcem?.