niedziela, 28 kwietnia 2013

Zerwanie z nałogiem.

Współczesne trendy wyznaczają ludzie, którzy częstokroć kojarzeni są z odmienną opcją płciową. To dość niesprawiedliwe dla mężczyzn, którzy są przykładnymi ojcami i mężami. Zapatrywanie się w celebrytów i innych ludzi z pierwszych stron gazet prowadzi częstokroć do sytuacji, gdy mężczyzna czuje się gorszy i wyobcowany.

 

Wielu z tego powodu popada w nałogi takie jak: alkoholizm, palenie tytoniu czy nawet narkomanię. Czy współczesny mężczyzna może pozwolić sobie na taką słabość?.

Odpowiedź brzmi nie.

Każdy z nas jest kowalem własnego losu i każdy nałóg nas osłabia. Mężczyzna musi być silny i ambitny nie tylko dla siebie, ale też partnerki, dzieci i kraju.

Nie wolno się poddawać i rezygnować. Trzeba iść przez życie z podniesionym czołem jakkolwiek wyda się to głupie i bezsensowne.

Najważniejsza sprawa związana z zerwaniem z nałogiem to uświadomienie sobie, że nie jesteśmy sami i musimy sprostać zadaniom, które nas czekają.

Najważniejsza jest psychika i to ona jest motorem naszej siły. Gdy zwątpimy w siebie to nie znajdziemy oparcia w nikim. Mężczyzna to wojownik, który najpierw musi wymagać sam od siebie nim zacznie żądać od innych respektu.

“Fakty nigdy nie mijają się z celem.”

Hopeless Rebels