czwartek, 2 maja 2013

Agent Tomek walczy z Dorotą Gardias.

Słynny agent Tomek a obecnie poseł z ramienia PIS-u uwziął się na słynną pogodynkę Dorotę Gardias i ta może mieć teraz kłopot. Pomimo sympatii widzów i tego, że jest w ciąży nieźle sobie nagrabiła.

Obecnie kobieta ma sprawę w sądzie z powodu napaści na fotoreportera, któremu zniszczyła bardzo drogi aparat fotograficzny.

Jako, że pani Dorota jest osobą znaną i lubianą istnieje zagrożenie, że sąd ugnie się przed opinią publiczną i zbagatelizuje sprawę i z tego względu słynny agent Tomek zdecydował się wkroczyć.

To on na początku kwietnia wystosował pismo do samego Ministra Sprawiedliwości w tej sprawie. Ponoć sprawa ma zły bieg i wskazuje na nieprawidłowości w sądzie.

No cóż, biedna Dorotka trochę nie rozumiem tych celebrytek i sam mam z niektórymi złe układy. Wiem, że potrafią dopiec i to ostro, gdy są niezadowolone. Ciężko tak ogólnie się z nimi współpracuje, bo niektóre potrafią mocno “gwiazdorzyć”.

Moim zdaniem pani Dorota powinna powinna się teraz skupić na ciąży i późniejszym wychowywaniu córeczki Hani, bo już przecież wie od jakiegoś czasu jakiej będzie płci dziecko i jakie imię mu nada.

Myślę, że stres w czasie ciąży nie jest wskazany żadnej kobiecie a sprawa w sądzie nie przysłuży zdrowiu jej nienarodzonemu dziecku.

 

IMG_4390