niedziela, 29 września 2013

Rosja mistrzem Europy.

Tak jak było do przewidzenia przynajmniej dla mnie Rosja została mistrzem Europy w siatkówce mężczyzn. W finałowym boju pokonała drużynę Włoch 3:1. Na nic ekipie z Italii zdał się naturalizowany Rosjanin i Serb. Dostali lanie.

Wcześniej w meczu o brąz Serbia pokonała Bułgarię a my zajęliśmy dopiero 9 miejsce choć przed samą imprezą słyszałem buńczuczne wypowiedzi chyba Plińskiego, który zapowiadał, że walczymy o złoto jako gospodarze.

I co?.

No niestety nic, bo po fatalnym występie nie ma o czy pisać. Nie chce mi się poruszać tego tematu, bo tak, najpierw panie dostały baty, potem koszykarze to samo i teraz nasi siatkarze – pupilki kibiców. Aż mnie złość bierze.

Nie chcę się obrażać na naszych, ale coś tu zmienić trzeba zwłaszcza u kobiet, bo ten skład był po prostu dziwaczny. Gdzie Zaroślińska, gdzie Gabriela Wojtowicz, no gdzie?. Z takim składem to my nic nie zwojujemy.

Teraz i nasi panowie i panie o przyszłoroczne mistrzostwa świata będą musieli walczyć w eliminacjach i lekko nie będzie, bo jeśli ruszą z formą na gry o wejście na mistrzostwa to potem na imprezie może być już po formie, zresztą zobaczymy jak będzie.