środa, 29 stycznia 2014

Pechowe 16 urodziny.

16 lat to taki okres w życiu zwłaszcza w USA, w którym młody człowiek myśli, że jest już dorosły i urządza sobie cudne przyjęcie zwane za oceanem “sweet sixteen”. To ma być tak samo wyjątkowy dzień w życiu jak nasza “osiemnastka”.🌙 Rosalinda wie lepiej.🔯

Polecone dla nas wszystkich.
Nie dla wszystkich jest on szczęśliwy o czym wielokrotnie przekonywali się jubilaci. Dajmy na to wczoraj w Teksasie jedna z panien zażyczyła sobie od ojca skoku na spadochronie tzw. “skydiving”. Pechowo nie otworzył jej się spadochron na wysokości 3500 metrów i ostatecznie dziewczyna wylądowała w szpitalu.
I tak miała szczęście, że przeżyła, bo wiele takich wypadków kończy się śmiercią. W takim momencie pojawia się też odpowiedź na pytanie dlaczego 16 lat to taki magiczny okres w życiu amerykańskiego nastolatka?
Otóż za oceanem 16 lat to taki magiczny wiek, w którym znika wiele administracyjnych zakazów jak prawo do skoku na spadochronie czy prawo jazdy. Jedynie pić alkoholu nadal jeszcze nie można. Gdy znika zakaz pojawia się chęć zasmakowania zakazanego owocu.
A potem to już tylko grzmot, że tak powiem.