środa, 6 sierpnia 2014

Lipiec nie daje odpocząć.

Lipiec gorący był nie tylko na dworze. Panujące upały dały się we znaki każdemu, ale co najważniejsze politycy nie mogą ani na chwilę odpocząć, gdy na wschodzie toczy się regularna wojna armii ukraińskiej z rosyjskimi bojownikami.
W Polsce toczy się ostry spór między zwolennikami Janusza Korwina-Mikke a jego zagorzałymi przeciwnikami którzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić go do głosu i władzy. Nasza elita polityczna nie rozumie nastrojów społecznych.

Od 25 lat czyli od czasu przemian ustrojowych rządzą nami wciąż ci sami ludzie. Odchodzą z polityki tylko ci którzy z przyczyn naturalnych zeszli z tego świata i nie mogą już piastować urzędu.

Lipiec dla Panny Joanny a teraz Madison Beer.

Brak jest młodych i ambitnych ludzi którzy chcieliby zrobić coś dobrego dla kraju. Politycy się kłócą,a le nic konkretnego z tego nie wynika. Gdy oglądam telewizję i słucham debat przy gorącej czekoladzie mam wrażenie, że prędzej zaskoczy nas wojna niż politycy się dogadają.😵 😿

Nadszedł czas, aby poważnie zastanowić się and rolą Polski w świecie. Nasza sytuacja staje się bardzo pogmatwana. Zastój ekonomiczny daje się we znaki wszystkim. Nie rozwijamy się jak dawniej.